PDF KATALOG PRŮMYSLOVÉ SPONKOVAČKY RAPID

Katalog sponkovaček RAPID
Katalog sponkovaček RAPID

PDF katalog SPONKOVAČEK A SPON RAPID stahujte ZDE nebo klikněte na obrázek katalogu výše. Velikost souboru je 7,32 MB

PDF KATALOG KANCELÁŘSKÉ SEŠÍVAČKY RAPID

Katalog sešívaček RAPID
Katalog sešívaček RAPIDPDF katalog SPONKOVAČEK A SPON RAPID 2011 stahujte ZDE nebo klikněte na obrázek katalogu. Velikost souboru je 7,48 MB

REFERENČNÍ TABULKA NÁŘADÍ DLE TYPU SPONY

Sponkovačky pro sponky typ 53 

Čalounická spona No. 53 a sortiment vhodných čalounických sponkovaček s pneumatickým / elektrickým / ručním pohonem patří mezi něco, co by nemělo chybět v žádné firmě a ani domácnosti. Od příležitostných oprav nábytku, upevňování odolnějších textilních materiálů, až po profesionální čalounické práce a sponkování v čalounické dílně jsou aplikace, na které u nás najdete vhodný sponkovací nástroj.

Sponky do sponkovačky RAPID 53
Sponky do sponkovačky RAPID 53

Sponkovačky pro sponky typ 13

Sponka No. 13 je přechodový typ spony mezi čalounickou No. 53 a upevňovací No. 140 V našem sortimentu řadu ručních sponkovaček, elektrických sponkovaček nebo sponkovaček pneumatických. Vyberte si z nabídky sponkovačku dle Vašich představ lehkou, univerzální, odolnou, barevnou, s regulovatelným úderem, s spodním plněním nebo kladivovou.

Sponky do sponkovačky RAPID 13
Sponky do sponkovačky RAPID 13

Sponkovačky pro spony typu 140 

Pro jednu z světově nejrozšířenějších spon typu RAPID 140 máme v našem sortimentu řadu ručních sponkovaček, elektrických sponkovaček nebo sponkovaček pneumatických. Širší drát spony ideálně slouží k upevňování materiálů náchylných k protržení: sponkování etiket z papíru, sponkování folií k dřevu, sponkování proložky k paletě, sponkování textilií, sponkování šindelů, hobby aplikace atd. Vyberte si z nabídky sponkovačku dle Vašich představ lehkou, univerzální, odolnou, barevnou, s regulovatelným úderem, s spodním plněním nebo kladivovou.

Sponky do sponkovačky RAPID 140
Sponky do sponkovačky RAPID 140

Sponkovačky pro spony typu ESCO 58

Spony RAPID ESCO 58
Spony RAPID ESCO 58

Kabelové sponkovačky pro elektrikáře

Každý elektrikář, který prováděl povrchovou montáž kabelů (datových kabelů, telefonních kabelů, audio kabelů atp.) klasickým způsobem za použití úchytek ví, že se jedná o činnost časově náročnou. Řada kabelových sponkovaček RAPID rapidně zrychluje tuto činnost díky nahrazení úchytek sponou s tvarovanou korunou do oblouku. Sponkování kabeláže je možné jak ke dřevu, tak také k měkčím omítkám. Dle průměru kablíku volte typ sponkovačky.

Elektrikářské sponky RAPID 28
Elektrikářské sponky RAPID 28
Sponky na kabely RAPID 36
Sponky na kabely RAPID 36
Plastová spona RAPID TI-TAC
Plastová spona RAPID TI-TAC

Sponkovačky a hřebíkovačky na plastové spony a hřebíky typu Titac

Sponkovačky pro spojování překližek při lepení a lisování pomocí plastové spony Titac. Nástroj spojuje plastovou sponou aby při dalším opracování sponkovaného např. pilou nedocházelo k zničení nebo ztupení obráběcích nástrojů. Hřebíkovačka na plastové sponky Titac používá plastové hřebíky. Plastové sponky a plastové hřebíky jsou vyráběny z ultrapevného polymeru, který má dostatečnou pevnost pro průnik do obvyklýchdřevěných materiálů.

T pin plastové hřebíky TITAC
T pin plastové hřebíky TITAC

Hřebíkovačky pro hřebíky typu  8

Hřebíky No. 8 jsou určeny pro obkládání palubkami a truhlářskou práci. Ideální aplikaci je zajištění podlahových lišt hřebíčky s malou hlavou. Úzký hrot pro sponkování do drážky profilu a malá bezpečnostní pojistka zpříjemňují práci v stísněných místech.

Kolářské hřebíčky RAPID 8
Kolářské hřebíčky RAPID 8

Sponkovačky pro spony typu 606

Spony řady 606 a hřebíky No. 8 jsou určeny pro obkládání palubkami a truhlářskou práci. Kombinované zásobníky ideálně pokrývají aplikaci zajištění palubek sponkami a  lišt hřebíčky s malou hlavou. Úzký hrot pro sponkování do drážky a malá bezpečnostní pojistka zpříjemňují práci v stísněných místech (např. v drážce).

Sponky do sponkovačky RAPID R606
Sponky do sponkovačky RAPID R606

Pneumatické sponkovací pistole na spony typu 12

Sponky RAPID NO 12
Sponky RAPID NO 12

Pneumatické hřebíkovací pistole

Hřebíkovací pistole / hřebíkovačky by neměly chybět ve vybavení žádného truhláře, podlaháře nebo obkladače. Konstrukce RAPID je navržena pro opravdu ergonomickou práci i za cenu vyšších výrobních nákladů našich pistolí.

Vázací kleště

Sesponkovat pletivo k napínacímu drátu, sesponkovat kovové sítě, sesponkovat lanka jsou činnosti, kde se ruční vyvazování dá nahradit sponkovačkami na C spony (obdoba HOG RING). Nahrazení tradičního vyvazování vázacím drátem sponkovačkou Vám ušetří čas a peníze.

Zahradní kleště

Nejenom kanceláře a průmysl jsou odvětví, kde se uplatňují sponkovačky RAPID. Vinařství a jiné popínavé rostliny ocení naši řadu zahradních a zemědělských sponkovaček. Zahradnické sponkovačky v kombinaci s ruzně tuhými C sponami výhonky perfektně fixují k podpůrné konstrukci a zároveň umožňují jejich neomezený růst.

Sponkovací kleště / ruční sešívačky

V oblasti ručních sešívaček jsme světová jednička. Kompletně pokrýváme širokou škálu aplikací a v ručních sešívačkách máme nejširší sortiment. K ručním sešívačkám lze pořídit ucelenou řadu sponek od jemných až po sponky z širokého drátu.

Stolní mechanické sešívačky velkokapacitní

Velkokapacitní sešívání našimi stolními sponkovačkami z řady DUAX již nemůže být jednodušší. Už se nebudete muset nikdy starat o správnou délku sponky pro zrovna sponkovaný stoh a pokaždé měnit délku sponek když se změní tloušťka stohu.

Elektrické stolní sešívačky dokumentů a tiskovin OFFICE line

Elektrickým sešívačkám věnujeme v našem sortimentu zvýšenou pozornost, protože jsou používány v nejnáročnějších kancelářských i průmyslových provozech. Ideální řešení postavené z elektrické sešívačky RAPID a vysoce kvalitních spon RAPID Vám umožní se plně věnovat sponkování a minimalizuje nároky na opravy.

Elektrické stolní sešívačky dokumentů a tiskovin INDUSTRY line

Elektrickým sešívačkám věnujeme v našem sortimentu zvýšenou pozornost, protože jsou používány v nejnáročnějších kancelářských i průmyslových provozech. Ideální řešení postavené z elektrické sešívačky RAPID a vysoce kvalitních spon RAPID Vám umožní se plně věnovat sponkování a minimalizuje nároky na opravy.

POZNÁMKA: Výše uvedená tabulka je průřezem základních sponkovaček RAPID. Některé sponkovačky a hřebíkovačky jsou záměrně vynechány, protože se jim rozsáhleji věnují pdf katalogy nebo jsou produkty vynechány díky primární distribuci v jiné geografické oblasti. Pokud máte starší sponkovačku nebo produkt distribuovaný v jiné geografické oblasti kontaktujte nás prosím.